SLUŽBY, KTERÉ POSKYTUJEME

Společnost Švamberk.com, SE poskytuje široké spektrum služeb, které úzce souvisí s bydlením. Zajistíme vše od odborného finančního a realitního poradenství, přes získání  dotačních titulů pro komplexní revitalizaci bytových domů, pojištění bytových domů, bytů, domácností a jiná pojištění, až po souhrnnou správu bytových domů.  

REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ

Společnost Švamberk.com SE v čele s JUDr. Bohuslavem Švamberkem je významným odborníkem v České republice na revitalizace bytových domů spojených s evropskými nebo národními dotacemi. Prošlo nám rukama více než 3 000 bytových domů po celé České republice. Téměř v každém kraji najdete dům, který byl zregenerován s naší pomocí.

Více informací naleznete na webových stránkách www.eurorevit.cz

SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

Společnost Proměny bydlení s.r.o. byla založena jako reakce na poptávku po správě nemovitostí malých bytových družstev, společenství vlastníků a občanských sdružení, čerstvě vzniklých po privatizaci od města Prostějova. Posláním společnosti je poskytování komplexních služeb vlastníkům bytových domů a oprostit je tak od všední problematiky správy a provozu domů. Naším společným cílem je Vaše spokojenost.

Více informací naleznete na webových stránkách www.promenybydleni.eu

 

POJIŠTĚNÍ

Společnost PRO100R s.r.o. se zabývá komplexní pojistnou ochranou právnických a fyzických osob nejen v oblasti bydlení (pojištění bytových domů, bytů, rodinných domů, domácnosti), ale také života a zdraví (životní pojištění, úrazové pojištění) nebo majetku (pojištění podnikatelské činnosti, vozidel) a v neposlední řadě také často podceňované odpovědnosti.

Více informací naleznete na webových stránkách www.pro100r.cz

 

FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ

Nedílnou součástí každé revitalizace bytového domu je i schopnost takovou akci zafinancovat. Společnost Švamberk. com SE je díky mnoha letům působení na finančních trzích navázána na velké bankovní instituce působící v ČR a nabízí svým klientům i možnost získat finanční prostředky prostřednictvím komerčních úvěrů.

 

KONTAKT

Švamberk.com, SE

zapsaná u KS v Brně, oddíl H, vložka 129
se sídlem Prostějov, Krasická 333/61, PSČ 796 01
IČO: 241 30 273

Kancelář:
Svatoplukova 21, Prostějov 796 01
1. patro

Revitalizace bytových domů a financování bydlení

JUDr. Bohuslav Švamberk

Tel.: +420 777 164 180

E-mail: bohuslav.svamberk@svamberk.com

Správa nemovitostí a pojištění

Ing. Kateřina Švamberková

Tel.: +420 775 645 680

E-mail: katerina.svamberkova@svamberk.com

NAŠE KANCELÁŘ NA MAPĚ

V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLI DOTAZŮ NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE

14 + 7 =