FINANCE A REALITY FINANČNÍ A REALITNÍ PORADENSTVÍ ,,JSME ODBORNÍKY NA BYDLENÍ VÍCE NEŽ 25 LET“

REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ

Společnost Švamberk.com SE v čele s JUDr. Bohuslavem Švamberkem je největším odborníkem v České republice na revitalizace bytových domů spojených s evropskými nebo národními dotacemi. Prošlo nám rukama více než 3 000 bytových domů po celé České republice. Téměř v každém kraji najdete dům, který byl zregenerován s naší pomocí.

Více informací naleznete na webových stránkách www.eurorevit.cz

 

FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ

Nedílnou součástí každé revitalizace bytového domu je i schopnost takovou akci zafinancovat. Společnost Švamberk. com SE je díky mnoha letům působení na finančních trzích navázána na velké bankovní instituce působící v ČR a nabízí svým klientům i možnost získat finanční prostředky prostřednictvím komerčních úvěrů.

Více informací naleznete na webových stránkách www.svamberk.com

 

SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

Společnost Proměny bydlení s.r.o. byla založena jako reakce na poptávku po správě nemovitostí malých bytových družstev, společenství vlastníků a občanských sdružení, čerstvě vzniklých po privatizaci od města Prostějova. Posláním společnosti je poskytování komplexních služeb vlastníkům bytových domů a oprostit je tak od všední problematiky správy a provozu domů. Naším společným cílem je Vaše spokojenost.

Více informací naleznete na webových stránkách www.promenybydleni.eu

 

POJIŠTĚNÍ

Společnost PRO100R s.r.o. se zabývá komplexní pojistnou ochranou právnických a fyzických osob nejen v oblasti bydlení (pojištění bytových domů, bytů, rodinných domů, domácnosti), ale také života a zdraví (životní pojištění, úrazové pojištění) nebo majetku (pojištění podnikatelské činnosti, vozidel) a v neposlední řadě také často podceňované odpovědnosti. 

Více informací naleznete na webových stránkách www.pro100r.cz